Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIV Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2008 EW

informacje
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia
archiwum
informacje


LAUREACI
OKRĘGOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
O TEMATYCE PRZYRODNICZO-ŁOWIECKIEJ
PT.  ŁOWIECTWO W OCZACH DZIECKA

PIŁA – GORAJ-ZAMEK 17.05.2008 R.

 

W kategorii szkoły podstawowej klasy I-III

  1. nagrodę otrzymała OLIWIA NOWAK
    ze Szkoły Podstawowej w DZIERŻĄŻNIE WIELKIM
  2. nagrodę otrzymała OKTAWIA SZCZEŚNIAK
    ze Szkoły Podstawowej w STRĄCZNIE
  3. nagrodę otrzymała SYLWIA SZYMAŃSKA
    ze Szkoły Podstawowej w WIKTORÓWKU

Wyróżnienie:

  1. WOJTEK I MARTA HEIMAN
    ze Szkoły Podstawowej w ŚMIARDOWIE ZŁOTOWSKIM
  2. SEBASTIAN SZYMAŃSKI
    ze Szkoły Podstawowej w WIKTORÓWKU
  3. KAROL NIKODEM
    ze Szkoły Podstawowej nr 3 w ROGOŹNIE
  4. SYLWIA SZYMAŃSKA
    ze Szkoły Podstawowej w WIKTORÓWKU
  5. PAWEŁ SZCZERBA
    ze Szkoły Podstawowej w FANIANOWIE
  6. WERONIKA ROZMACIŃSKA
    ze Szkoły Podstawowej w MIEŚCISKU

 

W kategorii szkoły podstawowej klasy IV-VI

  1. nagrodę otrzymał BARTOSZ DREGER
    ze Szkoły Podstawowej w WIATROWIE
  2. nagrodę otrzymała ANGELIKA JARZĄBEK
    ze Szkoły Podstawowej nr 1 w CHODZIEŻY
  3. nagrodę otrzymała JULIA DZIK
    ze Szkoły Podstawowej w WYSZYNACH
    oraz MARTYNA KLEDZIK
    ze Szkoły Podstawowej nr1 w CHODZIEŻY

Wyróżnienie:

  1. PAULA RYBARKIEWICZ
    ze Zespół Szkół Powszechnych w DAMASŁAWKU
  2. MIKOŁAJ STRZĘPKA
    ze Szkoły Podstawowej nr 3 w ROGOŹNIE
  3. KINGA ŻULEWSKA
    ze Szkoły Podstawowej nr 1 w CHODZIEŻY
  4. MEGGI GŁOWACKI
    z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ŁEKNIE
  5. MARIA GAPSKA
    ze Szkoły Podstawowej w CHEŁŚCIE

 

W kategorii szkoły gimnazjalnej

  1. nagrodę otrzymała ADRIANA KRYSA
    z Gimnazjum Publicznego nr 1 w ZŁOTOWIE
  2. nagrodę otrzymała PAULINA WASIAK
    z Gimnazjum Publicznego w ŁOBŻENICY
  3. nagrodę otrzymał ŁUKASZ KASPERSKI
    z Gimnazjum nr 1 w WĄGROWCU

Wyróżnienie:

  1. KAROLINA SZWED
    z Publicznego Gimnazjum w CZARNKOWIE
  2. SŁAWOMIR DEPA
    z Gimnazjum nr 1 w WĄGROWCU
  3. MONIKA KUŹNICKA
    z Publicznego Gimnazjum w CZŁOPIE
  4. PAULINA DYMEK
    z Gimnazjum w KRZYŻU WLKP.

 

Nagrodę GRAND PRIX otrzymał
PAWEŁ JANKOWSKI z Gimnazjum w OKONKU

Czas wykonania: 0.242 sekund