Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VII Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego
Kwidzyn 2007

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Klasyfikacja indywidualna

VII Powiślańskiego Przeglądu Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 1-2. 09. 2007.

 

Klasa „A”

  1. Kroskowski Karol
  2. Jażdżewski Adam
  3. Murawski Mirosław
  4. Lipka Dawid
  5. Bojarczuk Janusz
  6. Książkiewicz Maja
  7. Wróblewski Hubert
  8. Gocalińska Anna
  9. Ciesielski Paweł
  10. Wojtyła Michał
  11. Burzyński Mirosław
  12. Błażewicz Czesław
  13. Zakrzewski Andrzej

Klasa „B”

  1. Gocaliński Janusz
  2. Kostka Natalia
  3. Struziński Janusz
  4. Maszewski Henryk
  5. Gałąska Maciej
  6. Murawski Sławomir
  7. Szostak Joanna
  8. Kroskowski Kazimierz
  9. Szmit Mieczysław
  10. Wróblewska Sylwia
  11. Darkowski Sławomir

Klasa „C”

  1. Miłoś Krzysztof
  2. Budziński Mateusz
  3. Rząsowski Paweł
  4. Ginter Michał
  5. Ciesielski Patryk
  6. Lewiński Krzysztof
  7. Kostka Mirosław
  8. Dziedziński Damian
  9. Zabawa Małgorzata

Klasa „D”

  1. Ciesielski Michał
  2. Ciesielski Mikołaj
  3. Bojarczuk Radosław
  4. Suski Paweł

 

Klasyfikacja zespołów

VII Powiślańskiego Przeglądu Muzyki i Kultury myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 1-2. 09. 2007.

 

Klasa „A”

  1. ZSM „Bielik” Nadleśnictwo Spychowo
  2. ZSM „Jenot” Tuchola

Klasa „B”

  1. ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
  2. RZSM Nadleśnictwo Skrwilno
  3. Zespół Rodziny Gocalińskich
  4. ZSM „Akord” Nadleśnictwo Płońsk

Klasa „C”

  1. Nadleśnictwo Lidzbark
  2. „Żurawie” Kościerzyna
  3. „Jenot” Tuchola

Klasa „G”

  1. ZMM „Hubertus”
  2. ZSM „Echo” przy ZO PZŁ Warszawa
  3. RZSM „Trąbale” ZO PZŁ Olsztyn

Klasa „D”

  1. Dziecięcy Zespół Nadleśnictwo Lidzbark
  2. Dziecięcy Zespół Nadleśnictwo Skrwilno
  3. Dziecięcy Zespół „Hubertus Junior”

Klasa „MB”

  1. ZSM „Bielik” Nadleśnictwo Spychowo
  2. RZSM „Trąbale” ZO PZŁ Olsztyn
  3. ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
  4. RZSM „Żurawie” Kościerzyna
  5. ZSM „Echo” przy ZO PZŁ Warszawa
  6. ZTM „Kamraci”

Klasa „MSH”

  1. ZMM „Hubertus”
  2. ZSM „Lira” Nadleśnictwo Susz
  3. RZSM „Trąbale" ZO PZŁ Olsztyn

Zespoły Rodzinne

  1. Zespół Rodziny Ciesielskich
  2. Zespół Rodziny Gocalińskich
  3. Zespół Rodziny Wróblewskich
Czas wykonania: 0.140 sekund