Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Spychowo 2007 (EW)

wyniki
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Karol Kroskowski
294
2
1
Gabriela Kaźmierczak
292
3
2
Adam Jażdżewski
287
4
Tomasz Loch
278
5
Marcin Jaruga
276
6
Przemysław Kownacki
276
7
Łukasz Ludwisiak
269
8
3
Krzysztof Mroczkowski
269
9
Jacek Kramarz
263
10
Andrzej Zakrzewski
261
11
Anna Gocalińska
251
12
4
Paweł Ciesielski
248

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Radosław Zydorczyk
289
2
Sławomir Kaźmierczak
283
3
1
Jakub Struziński
282
4
Jan Strawa
282
5
Kazimierz Kroskowski
282
6
2
Joanna Szostak
279
7
Janusz Gocaliński
277
8
Maciej Pęśko
273
9
3
Maciej Gałązka
267
10
Tomasz Gałęzia
263
11
4
Paweł Kaczyński
263
12
Zbigniew Wysocki
249
13
5
Dawid Żywica
249
14
Andrzej Pęśko
248
15
Michał Mazurkiewicz
235
16
Ryszard Chełmiński
223
17
Joanna Miśkiewicz
223
18
6
Tomasz Żukowski
201

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Jędrzej Strawa
291
2
1
Patryk Ciesielski
277
3
2
Paweł Siemak
272
4
3
Małgorzata Zabawa
264
5
4
Kamil Domian
263
6
5
Przemysław Sztylc
262
7
Michał Ciesielski
260
8
6
Marcin Maciuk
249
9
Cezary Grygo
233
10
7
Wojciech Gibert
228
11
Daniel Michalczyk
221
12
8
Grzegorz Kilijański
181

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Michał Ciesielski
204
2
Bartłomiej Bejga
192
3
2
Mikołaj Ciesielski
183
4
3
Alicja Szostak
182
5
4
Agata Gołaszewska
170
6
5
Magda Słaboń
140

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM Bielik Spychowo
290
2
ZSM Podleśni
288
3
ZSM N-ctwa Poddębice
286
4
2
ZSM Trąbale Z.O. PZŁ Olsztyn
278
5
3
Galindowe Rogi N-ctwo Maskulińskie
267

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM N-ctwa Strzałowo
258

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM Żurawie z Pasją
281
2
ZSM N-ctwa Augustów
274
3
ZSM N-ctwa Złotoryja
273
4
ZSM N-ctwa Grodzisk
269
5
1
ZSM Lira Susz
263

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM Dzięcioły
290
2
1
II ZSM N-ctwa Lidzbark
279
3
Augustowski MKI
244
4
2
ZSM N-ctwa Spychowo
189

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
DZSM Lidzbark
197
2
2
DZSM Spychowo
170

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM Bielik Spychowo
295
2
ZSM N-ctwa Poddębice
285
3
2
Galindowe Rogi N-ctwo Maskulińskie
280
4
3
ZSM Lira Susz
265
5
4
ZSM N-ctwa Lidzbark
258
6
ZSM Żurawie z Pasją
257
7
5
ZSM N-ctwa Strzałowo
257
8
ZSM N-ctwa Augustów
239

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM Trąbale Z.O. PZŁ Olsztyn
288
2
2
ZSM Lira Susz
282
3
ZSM Dzięcioły
281
4
Augustowski MKI
269

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

Czas wykonania: 0.065 sekund