Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
V Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie (EW)
IV Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
archiwum

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Anna Gocalińska
288
2
Karol Kroskowski
287
3
Mirosław Murawski
273
4
Paweł Ciesielski
254
5
2
Grażyna Różycka
248
6
3
Mirosław Burzyński
247
7
4
Hubert Wróblewski
242
8
5
Natalia Kostka
241
9
Artur Wiśniewski
238
10
6
Lech Gliński
238
11
7
Andrzej Zakrzewski
237
12
8
Tomasz Gałęzia
197

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Katarzyna Mrowińska
291
2
1
Janusz Gocaliński
284
3
2
Jan Iwaniec
280
4
3
Marek Kwiek
279
5
Joanna Szostak
276
6
Jan Strawa
276
7
Piotr Pomostowski
275
8
Kazimierz Kroskowski
275
9
4
Mirosław Wróblewski
272
10
Dawid Pulka
270
11
5
Łukasz Zarzycki
266
12
6
Jarosław Stasiak
261
13
Łukasz Stanecki
260
14
Artur Zarzecki
257
15
7
Zbigniew Marciniak
257
16
8
Jacek Szmit
246
17
Ryszard Chełmiński
243
18
Zbigniew Wysocki
243
19
9
Sławomir Darkowski
241
20
10
Ryszard Chodaczek
232
21
11
Jan Malewski
225

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Patryk Ciesielski
295
2
Jędrzej Strawa
291
3
Mateusz Budziński
291
4
1
Sylwia Wróblewska
289
5
Sławomir Murawski
284
6
Paweł Rzęsowski
284
7
2
Artur Chmielewski
282
8
3
Justyna Stępień
264
9
4
Krzysztof Lewiński
247
10
Damian Dziedziński
209

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Mikołaj Ciesielski
188
2
Alicja Szostak
183
3
Karol Smulski
177
4
Michał Ciesielski
174
5
1
Piotr Płaneta
102
6
2
Adam Płaneta
84

 

Zespoły

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
266

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Jenot - ZSLiA Tuchola
266
2
Reprezentacyjny Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Karwin
220

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
267
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
246
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
230
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Augustów
227

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Dzięcioły z Goraja
293
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
257
3
ZSM WILKI -S
247
4
Augustowski Myśliwski Kwartet Instrumentalny
227
5
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwa Skrwilno JUNIOR
211

 

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
176
2
Przepiórki
96

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
276
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
256
3
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
248
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Kamraci
231
5
Reprezentacyjny Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Karwin
218

 

Klasa MEs

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jenot" przy Zespole Szkół Leśnych w Tucholi
205

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Dzięcioły z Goraja
203
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
191
3
Augustowski Myśliwski Kwartet Instrumentalny
169
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
168

 


IV Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Strawów z Goraja
200
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
193
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie przy KŁ Jeleń w Studzienicach
192
4
Zespół Rodzinny Gocalińskich
158
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
154

 

 

Czas wykonania: 0.380 sekund