Ciężko określić dokładną datę rozpoczęcia mojej nauki gry na rogu myśliwskim, ponieważ przyszło to zupełnie naturalnie w związku z tradycjami rodzinnymi. Pierwsze kontakty z instrumentem zawdzięczam mojemu ojcu - sygnałówki były jedną z ulubionych „zabawek” i skutecznie zaraził mnie swoją pasją.
Muzykowanie rozpocząłem od gry w orkiestrze dętej OSP w Sochocinie prowadzonej przez Wojciecha Copiję. Początkowo grałem na sakshornie altowym a po około trzech latach awansowałem na drugi kornet.
Swoją przygodę z rogami myśliwskimi rozpoczynałem na dużym rogu Par force, na którym często grywałem na polowaniach zbiorowych, natomiast udział w pierwszym konkursie sygnalistów wziąłem w 2003 roku na I Mazowieckim Konkursie Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej w Radzyminie grając w Rodzinnym Zespole Wróblewskich oraz występując solowo w klasie B.
W roku 2004 rozpocząłem naukę w ZSLiA w Tucholi grając już na małym rogu Pless. Od pierwszego września rozpocząłem grę z ZSM JENOT prowadzonym przez Piotra Grzywacza. W drugiej klasie przyłączyłem się do Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych działającej przy ZSLiA w Tucholi prowadzonej przez Mirosława Pałczyńskiego.
Obecnie mam zaszczyt prowadzić ZSM Akord reprezentujący RDLP w Warszawie oraz występować na różnego rodzaju uroczystościach z zaprzyjaźnionym ZSM „ECHO” PZŁ przy ZO w Warszawie.
W dniach 14-16 września 2012 roku uczestniczyłem w IV Ogólnopolskiej Konferencji Kierowników i Instruktorów Zespołów Sygnalistów Myśliwskich organizowanej przez RDLP w Szczecinku oraz KSM PZŁ jak również pomysłodawcę kolegę Błażeja Chmielewskiego odbywającej się na terenie Technikum Leśnego w Warcinie.