Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIX Krajowy Przegląd Sygnałów,
Wiersza i Piosenki Myśliwskiej
im. Rafała Minicha w Przechlewie

Wyniki konkursowe – Przechlewo 2010

Soliści:

Klasa A:

  1. Artur Nowicki – KŁ Diana Warcino 294 pkt (1)
  2. Błażej Chmielewski – Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 292 pkt
  3. Tadeusz Piankowski – ZSL Warcino 278 pkt (2)
  4. Karol Chmielewski – ZSL Goraj 271 pkt
  5. Paweł Borsuk – N-ctwo Cewice 264 pkt (3)
  6. Michał Ługowski – ZSL Goraj 261 pkt
  7. Mariusz Tylicki – TL Goraj 247 pkt

Klasa B:

  1. Adrian Talaśka – TL Tuchola 282 pkt
  2. Kazimierz Kroskowski – K.Ł. Jeleń Studzienice 280 (1)
  3. Michał Malek – ZTM Jantar Cewice 275 (2)
  4. Anna Mielke – Centrum Myśliwskie Zamek Gniew 272 (3)
  5. Mateusz Modrzejewski – TL Tuchola 270 (4)
  6. Mariusz Stolc – TL Warcino 269 (5)
  7. Konrad Drzewiecki – ZSL Goraj 268
  8. Łukasz Zefert – ZSL Warcino 267 (6)
  9. Dominik Majer – ZSL Goraj 259
  10. Alojzy Brylewski – KŁ nr 45 Myśliwiec Biskupice 259 (7)
  11. Przemysław Augustyniak – TL Warcino 257
  12. Tomasz Prabucki – TL Tuchola 243

Klasa C:

  1. Krzysztof  Ignalski – TL Tuchola 287
  2. Jakub Płotka – TL Tuchola 275
  3. Miłosz Wróblewski – SP Warcino 273 (1)
  4. Natalia Raba – TL Tuchola 272 (2)
  5. Piotr Dworszczak – SP Warcino 267 (3)
  6. Jakub Różalski – 265
  7. Joanna Kozłowska – Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 255 (4)
  8. Paweł Pawłat – TL Warcino 254
  9. Natalia Miziołek - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 248 (5)
  10. Maciej Krawczak - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 248 (6)
  11. Karol Wilma - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 233 (7)
  12. Wiktor Wilma - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 224 (8)
  13. Sebastian Krawętkowski – ZSL Warcino 223 (9)
  14. Tomasz Krefta – 221 (10)
  15. Dominik Kubiak - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 219 (11)
  16. Bartosz Konkol – N-ctwo Cewice 217 (12)
  17. Mariusz Kołwzan  - 207 (13)

Klasa D:

  1. Hubert Keller – N-ctwo Cewice 201 (1)
  2. Anna Dworszczak – SP Warcino 196 (2)
  3. Hubert Czelewicz – SP Warcino 187 (3)
  4. Julia Nowak – PKŁ Sokół Gdańsk 185 (4)
  5. Hubert Barszcz - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 185 (5)
  6. Bartek Beńko - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 176 (6)
  7. Szymon Wilma - Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 163 (7)
  8. Aleksandra Witt – N-ctwo Cewice 157 (8)

Zespoły:

Klasa G:

  1. Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Cewice – N-ctwo Cewice 293 (1)
  2. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Warcino – ZSL Warcino 270

Klasa B:

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Centrum Myśliwskiego Zamek Gniew 290
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT ZSL Tuchola 271
  3. Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja 246

Klasa C:

  1. Młodzieżowy Zespół Sygnalistów Myśliwskich – SP Warcino 272
  2. Zespół Trębaczy Myśliwskich TREL – Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 259 (1)
  3. Echo Pomorza – N-ctwa Kwidzyn i Czersk 248 (2)
  4. II Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Warcino 237

Klasa D:

  1. Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino 207
  2. Zespół Trębaczy Myśliwskich JANTAR-JUNIOR – Nadleśnictwo Cewice 194
  3. Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich TREL – Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 188 (1)

Klasa MB:

  1. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Warcino – ZSL Warcino 281 (1)
  2. Zespół Trębaczy Myśliwskich TREL – Centrum Kultury Gm. Rzeczenica 259

Wiersz:

  1. Ławrenowicz Krzysztof
  2. Wilma Wiktor
  3. Wilma Szymon
  4. Wilma Karol
  5. Barszcz Hubert

Piosenka

  1. Zespół Mierzeja
  2. Hubert Keller

Twórczość własna

  1. Dariusz Kuśmierek
  2. Alojzy Brylewski
  3. Błażej Chmielewski

 


Czas wykonania: 0.024 sekund