Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
Odszedł Jerzy Ciszak

 

 

Komunikaty nr 3/2010 z dn. 17.02.2010 r.
Zarządu Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

 

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nasz Kolega, sygnalista myśliwski Jerzy Ciszak, który zmarł nagle 17 lutego 2010 roku. Pogrzeb odbędzie się 19.02.2010 r. o godz. 14.00 w Lubini Małej k. Żerkowa (Powiat Jarocin).

 

Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

 

 

Wspomnienie o Jerzym Ciszaku

Urodził się 15.02.1962 roku w Lubini Małej k. Żerkowa.

Miłośnik przyrody. Szczególnie interesował się ptakami, często je obserwował i potrafił rozpoznawać wiele gatunków z pośród nich. Zajmował się także amatorskim preparowaniem ptaków.

Grał na rogu myśliwskim od 1994 roku.  Był absolwentem kursów organizowanych przez ówczesny Zarząd Wojewódzki Polskiego Związku Łowieckiego w Kaliszu. Następnie uczył gry sygnałów myśliwskich inne osoby, a zwłaszcza dzieci. Założył Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Leśnik” Koła Łowieckiego nr 29 „Darz Bór” w Jarocinie. Prowadził kronikę swoich osiągnięć i przygód muzycznych. Uczestniczył wielokrotnie w Wielkopolskim Konkursie Sygnalistów Myśliwskich w Goraju-Zamku k. Czarnkowa i Ogólnopolskich Konkursach Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” w różnych częściach kraju.

Od 1992 roku był myśliwym, członkiem Polskiego Związku Łowieckiego i członkiem Koła Łowieckiego nr 29 „Darz Bór” w Jarocinie.
Od 2001 roku został członkiem Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ (nr legitymacji 246).

Zmarł 17.02.2010 roku.

Odszedł od nas człowiek szlachetny, w pełni oddany wartościom ochrony przyrody i kultury łowieckiej. Łącząc się w bólu, składamy wyrazy współczucia Rodzinie zmarłego Jerzego. Cześć Jego pamięci, a róg myśliwski niechaj Mu wiecznie gra.

 

 


Czas wykonania: 0.021 sekund