Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
ROGOWISKO W SPYCHOWIE

ROGOWISKO 2009

Pragniemy Państwa zaprosić na II edycję Warsztatów Waltorniowych ROGOWISKO 2009. Organizatorem przedsięwzięcia jest TOWARZYSTWO MUZYCZNE MEDIUS z Warszawy oraz Nadleśnictwo Spychowo.

ROGOWISKO są to warsztaty muzyczne przeznaczone dla młodych osób pragnących zdobyć wiedzę potrzebną do rozwoju swoich umiejętności gry na rogu. Jest to też doskonała okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami. Zapraszamy wszystkich chętnych - uczniów szkół muzycznych, studentów oraz profesjonalnych muzyków i nauczycieli.

Warsztaty odbywać się będę w Spychowie (Mazury) w terminie od 8 do 11 listopada 2009. Zajęcia będą prowadzone przez Krzysztofa Stencla i Czesława Czopkę. Odbywać się będą w Centrum Edukacji Ekologicznej Nadleśnictwa Spychowo. Podczas warsztatów oprócz codziennych zajęć indywidualnych odbywać się będą również koncerty oraz wykłady. Wykłady poprowadzą: Joanna Żółkiewska (psycholog) oraz Marek Kuc. Odbędzie się również wystawa waltorni przodujących firm. Na początku warsztatów odbędzie się koncert inauguracyjny z udziałem pedagogów. Podczas finałowego koncertu wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. W ramach warsztatów organizator gwarantuje codzienne indywidualne zajęcia z pedagogiem.

Informacje:

www.rogowisko.com

+48501554812


Czas wykonania: 0.088 sekund