Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
Komunikat KSM nr 1/2008
Zn. spr. Z1-1/08
Warszawa, dnia 31stycznia 2008 r.

Szanowni Członkowie i Sympatycy
Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego ogłasza XIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej, który odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2008 roku w Warcinie k. Kępic. Jego organizatorami są Polski Związek Łowiecki, Lasy Państwowe, Samorząd Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatu Słupskiego, Gmina Kępice i Zespół Szkół Leśnych w Warcinie. W ramach festiwalu odbędą się:

  • XIII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” – Warcino 2008. Konkurs odbędzie się w kategorii solistów – klasy D, C, B, A (6.06.2008 r.) i kategorii zespołów – klasy D, C, B, A i G (7.06.2008 r.) według regulaminu konkursowego KSM PZŁ. W konkursie „O Róg Wojskiego” mogą wziąć udział tylko soliści zakwalifikowani na konkursach regionalnych w 2007 roku. Natomiast udział solistów tylko z województwa pomorskiego w tym konkursie jest bez ograniczeń ilościowych.
  • IX Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej – Warcino 2008. Konkurs odbędzie się tylko w kategorii zespołowej w klasach MB, MD, MEs, MSH (7.06.2008 r.). W klasie MB wprowadza się utwór obowiązkowy, którym jest kompozycja Czesława Trybusa pt. „Pieśń myśliwych” (nuty w załączeniu).
  • Koncerty muzyki myśliwskiej i msza św. hubertowska oraz imprezy towarzyszące.
  • Walne zebranie członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ.

Walne zebranie odbędzie się w piątek 6.06.2008 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Centrum Edukacji Regionalnej, na terenie Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie. W załączeniu program zebrania (Z1-2/08).
Zapraszamy do udziału w festiwalu – sygnalistów, zespoły oraz wszystkich sympatyków muzyki myśliwskiej z kraju i zagranicy.
Zgłoszenia przyjmują (w terminie nieprzekraczalnym do 30.04.2008 r.) oraz informacji udzielają organizatorzy festiwalu pod adresem:

Polski Związek Łowiecki – Zarząd Okręgowy w Słupsku

76-200 Słupsk, ul. Podgórna 1

tel./fax (059) 842 30 32, e-mail:zo.slupsk@pzlow.pl

Załączamy komunikaty KSM PZŁ, kalendarium konkursów, program festiwalu i kartę zgłoszenia udziału w festiwalu Warcino 2008 oraz kartę rezerwacji pobytu podczas festiwalu w Warcinie 2008. Wszelkie informacje, w tym „Regulamin ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich” i „Regulamin konkursu muzyki myśliwskiej” oraz wykaz solistów zakwalifikowanych na konkurs ogólnopolski w Warcinie, dostępne są także na naszej stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl/Wojski2008
Po zgłoszeniu udziału w festiwalu, jako potwierdzenie jego przyjęcia, przesłane zostanie zaproszenie.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz bór!

Sekretarz Klubu
mgr inż. Agnieszka Wytykowska
Prezes Klubu
dr inż. Maciej Strawa

Czas wykonania: 0.015 sekund