Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
Komunikat KSM 3/2006

Komunikat nr 3/2006 z dn. 28.02.2006 r.

Zarządu Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

Szkolenie z zakresu programu komputerowego do obsługi konkursów sygnalistów myśliwskich – Margonin 25-26.03.2006 r.

 


Zarząd Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ organizuje szkolenie z zakresu pracy w programie komputerowym do obsługi konkursów sygnalistów myśliwskich. Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób obsługujących sekretariaty wszystkich konkursów sygnalistów myśliwskich odbywających się w Polsce. Naszym zamiarem jest, aby wszystkie konkursy w kraju były rejestrowane w tym programie. Pozwoli to na uniknięcie niestety częstych błędów, ułatwi organizację i obsługę konkursu, uprości sprawozdawczość i inne konsekwencje np. zamieszczenie wyników na stronie internetowej. Program umożliwia m.in. automatyczne losowanie kolejności startowej, wydruk list startowych, seryjny wydruk arkuszy oceny konkursowej, automatyczny wydruk list wyników, seryjny wydruk dyplomów. Program komputerowy, dzięki pomocy którego organizowane są wszystkie konkursy „O Róg Wojskiego” i kilka konkursów regionalnych, został stworzony na zamówienie Klubu i ma nam wszystkim służyć. Na zakończenie szkolenia każdy uczestnik otrzyma płytę CD z programem oraz zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Szkolenie prowadzić będą autorzy programu.


Szkolenie odbędzie się w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Margoninie koło Chodzieży (północna Wielkopolska) w dniach 25-26 marca 2006 roku. Szkolenie rozpocznie się w sobotę o godz. 9.00, a zakończy w niedzielę o godz. 13.00. Istnieje możliwość przyjazdu do ośrodka w piątek wieczorem 24.03.2006 r. Osobom, które przyjadą autobusem lub pociągiem proponujemy odebranie ich z dworca (PKS, PKP) w Chodzieży (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby).


Udział w szkoleniu oraz pobyt dla jednej osoby z komitetu organizacyjnego każdego konkursu jest bezpłatny. Koszty te pokryje KSM PZŁ. Prosimy o organizację wspólnego przyjazdu osób z poszczególnych części kraju. Wykaz konkursów zaplanowanych w tym roku w Polsce znajduje się na naszej stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl W najbliższych latach nie planujemy podobnego szkolenia. Szkolenie z tego zakresu jest niezmierne ważne, jak i późniejsze zastosowanie programu komputerowego w praktyce, więc prosimy o delegowanie do udział w szkoleniu po jednym przedstawicielu reprezentującym każdy komitet organizacyjny konkursu.


Prosimy o zgłoszenia telefoniczne lub pocztą elektroniczną w terminie do 10.03.2006 r.:

 

 

Prezes Klubu

mgr inż. Maciej Strawa

Czas wykonania: 0.123 sekund