Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
Róg Wojskiego 2004


Soliści zakwalifikowani na Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” Tuchola 2004



Klasa A –56/62


Województwo Dolnośląskie

1. Dawid Gągała


Województwo Kujawsko-pomorskie
1. Mirosław Murawski
2. Karol Grzywacz
3. Tomasz Michewicz
4. Jacek Krzyżanowski
5. Bartłomiej Bukowiecki
6. Karol Pawlicki
7. Adam Lawrenz
8. Przemysław Musik


Województwo Lubelskie
1. Mariusz Podleśny
2. Radosław Rola


Województwo Lubuskie
1. Kamil Sieratowski
2. Hubert Jurczyszyn jr.
3. Paweł Borek
4. Karol Jurczyszyn
5. Grzegorz Walkowiak
6. Rafał Skwarek


Województwo Łódzkie
1. vacat
2. vacat


Województwo Małopolskie
1. vacat


Województwo Mazowieckie
1. Anna Gocalińska


Województwo Opolskie
1. Waldemar Wencel
2. Arkadiusz Tokarz
3. Mateusz Ogorzały
4. Irena Czech


Województwo Podkarpackie
1. Artur Niewiadomski
2. Miłosz Kabała


Województwo Podlaskie
1. Andrzej Szymczyk lub Tomasz Huszcza ?


Województwo Pomorskie
1. Adam Jażdżewski (P)
2. Michał Bembenek (P)
3. Michał Łabędzki (P)
4. Piotr Winnicki (P)
5. Tomasz Jabłoński (B)
6. Wojciech Michalczyk (P)


Województwo Śląskie
1. Mateusz Branny
2. Adam Migurski
3. Tomasz Loch
4. Ryszard Noras


Województwo Świetokrzyskie
1. limit przeniesiony do klasy B


Województwo Warmińsko-mazurskie
1. Michał Dreger
2. Janusz Bojarczuk
3. Bartłomiej Ślązak


Województwo Wielkopolskie
1. Hubert Durczak
2. Łukasz Sikora
3. Tomasz Szrama
4. Błażej Chmielewski
5. Hubert Szrama
6. Paweł Strawa
7. Seweryn Borowiecki
8. Piotr Wlaźlik
9. Marcin Wylegała
10. Marcin Jaruga
11. Grzegorz Tomaszewski
12. Aleksandra Gredczyszyn
13. Łukasz Kanecki
14. Adam Krajewski
15. Hubert Farbotko
16. Paweł Kaczmarek


Województwo Zachodniopomorskie
1. Zygmunt Gołębiowski
2. Jarosław Sinica
3. vacat
4. vacat – limit przeniesiony do kl. C



Klasa B - 42/44


Województwo Dolnośląskie
1. Adam Janicki ?


Województwo Kujawsko-pomorskie
1. Marcin Kamiński
2. Artur Latos
3. Łukasz Ludwisiak
4. Marek Sandak
5. vacat


Województwo Lubelskie
1. Robert Kopacz
2. Michał Jakubowski


Województwo Lubuskie
1. Paweł Bocheński
2. Janusz Chojnacki
3. Marcin Kubiszyn
4. Mateusz Janeczek


Województwo Łódzkie
1. vacat
2. vacat


Województwo Małopolskie

Województwo Mazowieckie
1. Grażyna Różycka


Województwo Opolskie
1. Adam Janicki ?
2. Wojciech Wicherek
3. Wojciech Domerecki


Województwo Podkarpackie
1. Franciszek Obara
2. Marcin Skalski


Województwo Podlaskie

Województwo Pomorskie
1. Karol Kroskowski (B)
2. Grzegorz Dworszczak (B+P)
3. Kazimierz Kroskowski (P+B)
4. Wojciech Bławat (B)


Województwo Śląskie
1. Mateusz Mielcarek
2. Sławomir Walisko
3. Wojciech Kościelny


Województwo Świetokrzyskie
1. Paweł Migdał (limit z klasy A)


Województwo Warmińsko-mazurskie
1. Czesław Błażewicz
2. Gabriela Kaźmierczak


Województwo Wielkopolskie
1. Szymon Wylegała
2. Hubert Grajewski
3. Michał Talma
4. Marcin Krawiec
5. Hubert Nadolny
6. Przemysław Kiciński
7. Marcin Beściak
8. Łukasz Bąk
9. Bartłomiej Kasprzak
10. Marek Kwapisz
11. Piotr Pomostowski
12. Ferdynand Radwański


Województwo Zachodniopomorskie
1. Przemysław Gromada
2. Kamila Szalewska
3. Tomasz Banaśkiewicz



Klasa C - 23/24


Województwo Dolnośląskie
1. Paweł Bartczyszyn ?


Województwo Kujawsko-pomorskie
1. Szymon Wiśniewski
2. Marcin Klapczyński
3. Paweł Grzywacz


Województwo Lubelskie
1. Rafał Szczepanik


Województwo Lubuskie
1. Piotr Rusewicz
2. Szymon Woroszkiewicz
3. vacat


Województwo Łódzkie
1. vacat


Województwo Małopolskie

Województwo Mazowieckie
1. Janusz Gocaliński


Województwo Opolskie
1. Damian Tokarz


Województwo Podkarpackie
1. Tomasz Markowicz


Województwo Podlaskie

Województwo Pomorskie
1. Paweł Winnicki
2. Aleksander Kupczyk


Województwo Śląskie
1. Grzegorz Sokołowski


Województwo Świetokrzyskie

Województwo Warmińsko-mazurskie
1. Małgorzata Zabawa


Województwo Wielkopolskie
1. Maciej Skrzypczak
2. Ewelina Małysko
3. Daniel Beściak
4. Aleksandra Wylegała
5. Tomasz Maliński
6. Hubert Skrzypczak
7. Janusz Wylegała


Województwo Zachodniopomorskie

1. Paweł Ścisły
2. Przemysław Prus-Głowacki (limit z klasy A)




Czas wykonania: 0.015 sekund