Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
O sygnałach myśliwskich w Tucholi w TVP 2

Telewizja Polska program II, 27 grudnia 2015 r. o godz. 6.20 (w niedzielę wcześnie rano), w magazynie przyrodniczo-łowieckim „Ostoja” przedstawi relację z wernisażu wystawy plakatów łowieckich „Echo rogów myśliwskich”, który odbył się w Tucholskim Ośrodku Kultury.

W programie będzie także prezentacja mojej pasji - sygnalisty i kolekcjonera zabytkowych rogów myśliwskich.  Eksponaty z mojego „Muzeum Sygnałów Myśliwskich” będą pokazywane również w kolejnym, styczniowym wydaniu magazynu, bowiem materiał podzielono na dwa odcinki.  

Zachęcam do oglądania  magazynu „Ostoja”. Pokazano tam ważny i nie powtarzalny nigdzie w Polsce „produkt turystyczny” rodem z Tucholi, realizowany z powodzeniem od początku według mojego własnego pomysłu. Podczas każdej wystawy lub koncertu promuję Technikum Leśne – szkołę mojej edukacji i pracy, swoje miasto TucholęBory Tucholskie. Podczas wernisażu wystawy plakatów łowieckich, prezentowałem także dwa stowarzyszenia, których jestem członkiem: „Bractwo Świętego Huberta” w Śliwicach i „Zakon Świętego Huberta” na Zamku Kuks w Republice Czeskiej.

Piotr Grzywacz


Czas wykonania: 0.019 sekund