Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
Komunikat nr 4/2015 z dn. 25.07.2015 r. Zarządu Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ

Ogłoszenie konkursu

Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego i Komitet Organizacyjny we współpracy ze Klubem Dian PZŁ ogłaszają organizację I Ogólnopolskiego Konkursu Sygnalistek Myśliwskich – Spychowo 2015.

Konkurs odbędzie się zgodnie z „Kalendarium konkursów, przeglądów i festiwali sygnalistyki myśliwskiej w 2015 roku” ogłoszonym w Łowcu Polskim nr 4/2015.

Konkurs organizowany jest 22 sierpnia 2015 roku w Spychowie w połączeniu z XI Mazurskim Konkursem Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego.

Przesłuchania konkursowe odbędą się wyłącznie w kategorii solistów – w jednej klasie trudnościowej. Obowiązują następujące sygnały myśliwskie: Sarna na rozkładzie, Piżmak na rozkładzie, Bóbr na rozkładzie. Pozostałe zasady zgodnie z „Regulaminem Ogólnopolskich i Regionalnych Konkursów Sygnalistów Myśliwskich”.

Pełne informacje o konkursie wraz z obowiązującymi regulaminami, programem, kartą zgłoszenia i nutami znajdują się na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl/konkursy

Zgłoszenia przyjmuje w terminie nieprzekraczalnym do 10 sierpnia 2015 roku oraz informacji udziela komitet organizacyjny konkursu pod adresem:

 


Komitet Organizacyjny
XI Mazurskiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich
12-150 Spychowo, ul. Mazurska 3
tel. kom. 664 720 821, e-mail: jasiu25@wp.pl


Czas wykonania: 0.015 sekund